سایت های همکار ,

جستجو
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
(0)
(0)
سایت های همکار

شرکت ایکاپ کارش را با دستچینی از بهترین خودروهای روز دنیا شروع کرده است. خودروهایی که رونمایی از آنها تنوع و قدرت انتخاب در بازار خودرو را برای شما به ارمغان می‌آورد. با فصل جدید همکاری پژو و ایران خودرو، حالا ما به عنوان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام “ایران خودرو اتومبیل پژو” یا همان ایکاپ  IKAP دست اتحاد به هم داده‌ایم و کارمان را در عرضه خودرو با محصولات جدیدی شروع کرده‌ایم که مطابق استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند. 

 شرکت ایکاپ کارش را با دستچینی از بهترین خودروهای روز دنیا شروع کرده است. خودروهایی که رونمایی از آنها تنوع و قدرت انتخاب در بازار خودرو را برای شما به ارمغان می‌آورد. با فصل جدید همکاری پژو و ایران خودرو، حالا ما به عنوان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام “ایران خودرو اتومبیل پژو” یا همان ایکاپ  IKAP دست اتحاد به هم داده‌ایم و کارمان را در عرضه خودرو با محصولات جدیدی شروع کرده‌ایم که مطابق استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند.
 شرکت بازار اینترنتی ایرانیان (iibazar.com)  یا آی آی بازار یکی از فعالان حوزه IT وتجارت الکترونیک می باشد، این شرکت با هدایت دو پروژه اصلی خود تحت نام های eways و imbazar تلاش نموده همراه با گسترش دامنه مخاطبان خود در حوزه های B2B و B2C کیفیت خدمات الکترونیک را ارتقا داده و سطح جدیدی از دامنه انتظارات را در کاربران ایرانی در بحث تکنولوژی و توزیع و فروش الکترونیک ایجاد نماید و به واسطه تکامل این انتظارات، رشد سازمانی خود را رقم زند.
 شما مشترکان اپراتورهای دیگر می‌توانید بدون هیچ تغییری در شماره تلفن همراهتان ایرانسلی شوید و از قیمت‌های مقرون به صرفه، اینترنت پرسرعت، کیفیت بالا در آنتن‌دهی، تنوع خدمات و محصولات و پوشش‌دهی گسترده لذت ببرید.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز